| LuisEdward a întrebat:

De ce cand vreau sa imi vad webcam pe yahoo mess imi apare negru nu am capac pe webcam fundita

3 răspunsuri:
| ChRoM a răspuns:

Poate ai deschis in acelasi timp webul din my computer...

| anonymousxD a răspuns:

Se poate sa fie din cauza ca s-a intamplat ceva la instalare, sau s-au sters niste documente de la web. cel mai bine il mai instalezi o data. sper sa mearga. la mine a merswinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa -mi facea si mie inchizi si ii dai persoanei respective din nou web si o sa te vada daca nu merge dai un reset la pc sau reinstalezi driverul webcam-uluihappy
sper ca te-am ajutat
oferi funda?laughing