| Lory_7688 a întrebat:

De ce cand vreau sa inchid calculatorul imi apar mereu ferestre de la yahoo mail sau messenger si altele spunandu-mi ca aceste programe nu raspund si trebuie sa dau end new sau cancel ca sa inceapa operatiunea de iinchidere a calculatorului.Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| viitortatic a răspuns:

Nu este nimic in neregula cu PC-ul tau, este ok
Calculatorul tau proceseaza mai greu, poate este mai incarcat, poate ceva virusi si programele care ruleaza momentan nu pot fi inchise deoarece cand tu dai "shut down" calculatorul incepe o activitate intensa de a inchide cateva zeci de functii iar ym mananca destule rss, precum si winampul si acestea trebuiesc oprite "fortat"
nu te ingrijora, e ok
si w7 si vista au aceasta, sa nu vb de xp ( vad ca xp folosesti )problema, nimic din windows, nimic din pc, normal

| Lory_7688 explică (pentru viitortatic):

Multumesc mult pentru raspuns, chiar ma gandeam ce este in neregula pentru ca la alte calculatoare nu mai apare nici o fereastra cand vrei sa le inchizi.Multumesc mult.

3 răspunsuri:
| moustache a răspuns:

Raspunsul tau aici.Raspunsul tau aici.Raspunsul tau aici.Raspunsul tau aici.Raspunsul tau aici.

| viitortatic a răspuns:

Uneori apar, alteori nu apar
fa un test, tine pc aprins mai multe ore, fa sa restartezi pc, cand il vei stinge mai tz, fiind "obosit" vei primi acea instiintare, sau aprinde-l, dupa 5m inute stinge-l si va fi ok tongue
este ok, nimic gresit