| Marius141996111 a întrebat:

De ce cand vreau sa ma loghez pe contul de la youtube imi apare asta:
Nu pot accesa un produs Google

Accesul dvs. la acest produs Google a fost suspendat din cauza perceperii unei încălcări fie a Condiţiilor de utilizare a serviciilor Google, fie a Condiţiilor de utilizare a serviciilor caracteristice produsului. Pentru instrucţiuni precise legate de produs, vizitaţi pagina de pornire a fiecărui produs Google de care sunteţi interesat, unde puteţi găsi un link spre Condiţiile de furnizare a serviciilor.

Dacă sunteţi de părere că dezactivarea contului a fost făcută din greşeală, contactaţi-ne pentru ca noi să vă putem ajuta.

Google îşi rezervă dreptul de a:

dezactiva un cont pentru cercetări.
suspenda dreptul unui utilizator de Cont Google de a accesa un anumit produs sau întregul sistem de Conturi Google, în cazul în care Condiţiile de furnizare a serviciilor sau politicile caracteristice produsului sunt încălcate.
închide un cont oricând, din orice motiv, cu sau fără înştiinţare.
Scuzati categoria!
Sper sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| Vulvatron a răspuns:

Cel putin 3 video-uri de pe contul tau au fost raportate pentru drepturi de autor iar contul tau nu mai e valabil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categorie gresita.La Dragoste si sex nu se fac investigatii, de tipul asta.