| anna_8174 a întrebat:

De ce iesim cu ochii rosii in unele fotografii?

11 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Ti-am gasit un argument: http://www.scientia.ro/......afii.html.

| hSh3ad a răspuns:

Pentru ca este activat modu Ochi Rosi
La telu meu asa zice...

| LaTulipeNoire a răspuns:

H3adShoTSarbatoriFericite daca este activat modul ochi rosii, din contra reduce,, roseata" ochilor

| Pisicuța a răspuns:

Din cauza blitzului ala enervant... m-am obisnuit cu el dar tot ma enerveaza

| anna_8174 explică:

De fapt ma refeream cum se produce(stiam si eu ca e de la blitzwinking!

| printesatha69 a răspuns:

Pentru ca este folosit un obiectiv nepotrivit

| LifeIsHard a răspuns:

Deoarece suntem vampiri! LOL!

| DanielutzaJD a răspuns:

Din cauza blitzului care se reflecta in ochii nostrihappywinkingwinking

| LordJohn a răspuns:

Pentru ca sunte vampiri

| gaby20 a răspuns:

Din cauza blitului~_~(atunci cand privim exact la aparat se intampla asta...priveste putin mai sus de aparat si nu vei mai aparea in nici o poza cu ochii rosihappy )sper ca ti-am fost de ajutor^^

| CursedBlackTiger a răspuns:

Din cauza blitzului. Daca vrei sa nu mai iesi cu ochii rosi in poze nu te uita fix la aparat ci un pic mai suswinking Sper ca am fost de ajutor.