| RM94 a întrebat:

De ce imi apar tot felul de reclame in browser? Am adblock plus instalat, dar tot apar, se deschid tab-uri automat cu metin2, alte jocuri si diverse produse.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Pentru ca ai adware, malvertising! Nu are nicio treaba browserul. Tu esti de vina si porcariile de metin si site-urile de jocuri si filme online, in general!
http://www.epasystems.ro/bitdefender-adware-removal-tool/

7 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Pai reclamele apar instant, nu ai ce sa le faci doar daca iti iei add-blocker. E o aplicatie buna.

| WarriorCat a răspuns:

Asa este Mozilla; incearca sa faca cat mai multe reclame.

| RM94 explică (pentru WarriorCat):

Si ce browser sa folosesc atunci?

| WarriorCat a răspuns (pentru RM94):

Google Chrome

| Sakura13574 a răspuns:

Si mie mi se intampla asta, dar m-am obisnuit cat de cat

| Ohaithar a răspuns:

AI adware. Instalează-ți malwarebytes și scanează-ți sistemul.

| gianinap101 a răspuns:

Vezi poate ai un soft instalat cu ads happy