| doraz a întrebat:

De ce imi apare uneori windows virtual memory low? Exact ca aici http://www.google.ro/......tp?/imgres r:9, s:0&tx=108&ty=7
Si poate asta sa-mi afecteze in vreun fel calculatorul?

Răspuns Câştigător
| LecSiee a răspuns:

Heeeyhappy

inseamna ca nu mai ai memorie, happy poti sterge cateva chestii care nu iti mai trebuie de ex muzica care nu iti mai place; poze cu vedete care le poti lua de pe net, programe care nu iti mai folosesc, jocuri pe care nu le mai joci, etc. happy

singurul dezavantaj este ca nu prea mai poti instala multe si merge mai greu decat de obicei

sper ca ti.am fost de ajutor

byeee
fundita?

3 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Ai prea putina memorie RAM!

| nonny50 a răspuns:

Nu...nu iti afecteza pc, dar ce windws ai? se poate ca procesorul tau sa fie prea slab pentru cerintele windows-ului

| doraz explică:

@nonny am Windows XP