| AnonimFaraPereche a întrebat:

De ce imi arata ca sunt conectata pe messenger daca intru pe Facebook? Inteleg ca au legatura dar nu se poate sa stau pe Facebook si sa ma arate inactiv pe messenger?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Turn on/of chat din dreapta jos. Si ai rezolvat treaba.

| tupu13 a răspuns:

Parca nu, din cate stiam. Messenger si Facebook merg mana in mana, pentru ca nu poti trimite mesaje pe Facebook fara messenger, si nu poti avea messenger fara Facebook. Din cate stiu era o optiune care iti permitea sa ascunzi faptul ca esti online, dar nici eu nu o mai gasesc pe messenger