| lucian13 a întrebat:

De ce imi bazaie sunetul in boxe la pc? E posibil sa fie de la virusi?

14 răspunsuri:
| jumbO a răspuns:

Nu cred. poate sunt defecte boxele... sau cine stie daca pc ti`e chiar virusat se poate. dar eu cred ca`ti sunt defecte boxele.cumparati altele noiwinking!

| cosmon a răspuns:

Nu neaparat de la virusi, poate e placa de sunet proasta sau poate e vreo problema cu driverele, cu codecurile sau cu playerul in care asculti tu muzica, sau boxele sunt defecte, poate fi oricare dintre variante.

| aiam a răspuns:

Probleme cu draivere sau sau stricat boxele, instaleazaţi un driver sound normal care este compatibil cu placa mamă a pc-ului tăi
ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur nu. In principiu bazaie pentru ca sunt supra-solicitate. Da-le mai incet sau daca vrei sa faci scandal ia-ti un set de boxe puternice.

| aiam a răspuns:

La mine tot aceiaşi problemă cu xp era dar cu vista sau Seven merge super

| Theodor_2430 a răspuns:

Depinde de boxe sau pc

Răspuns utilizator avertizat
| alecs871 a răspuns:

laughing tare. Nu are cum sa baraie de la virus boxa, boxa este o componenta de tip output, nu are sistem de operare nimichee hee. Si acum sa clarificam si problema: bozele sunt noi? se intampla ca de la un timp sa "imbatrabeasca" de la cat invarti volumul de la boxa si de la asta poate fi. Ca sa remediezi problema fixeaza butonul volumlui atunci cand se aude bine si modifica volumul de la volumul calculatorului.

| rsn13 a răspuns:

Trebuie sa dai mai incet volumul din boxe si mai tare volumul din Windows (probabil ca ai dat din greseala din PC mai incet si ai incercat sa "dregi" problema dand mai tare din boxe)

| gabyyy_8258 a răspuns:

Mai eu am 2800 wati reali in casa nu e de la boxe e de la placa

| bodolik4 a răspuns:

Boxele nu sunt stricate e de la placa de sunet ia-ti alta

| cosmicosmin a răspuns:

Pentru a te ajuta va trebui sa ma suni sau sa-mi dai nr tau
nr meu=0728646964

| Bimbo_Marian_1989 a răspuns:

Ma am windows 7 si baraie sunetu si pe laptop si cand bag boxele separat ce se poate face daca bag alt windos merge ce are?

| SivSilviu94 a răspuns:

Ai spus o mare prostie cu virusii, nu exsta vreun virus sa poata faca asa ceva, ma rog nu sti si tu prea bine.
Mie mi s-a intamplat sa bazaie/baraie ca am miscat unitatea si mi-a iesit putin cablul acela care intra in placa de sunet cu verde la cap, care vine din subufar (nu era intrat complet) si cand dadeam volum bazaia trebuie sa tin boxele la minim si nu bazaia.
Fa si tu la fel poate ai patit ca mine, sa deranjezat cablul ala sau daca nu este ceva in neregula cu boxele, o sa ti se duca boxele.