| vanciurea a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati.atunci cand bag mufa de la boxe in unitate bazaie boxele si sunetul se aude.de la ce o fii oare? va rog frumos dau FUNDITA

Răspuns Câştigător
| poLygoEsiNsaNe a răspuns:

Iti baraie pentru. ca boxele u au protectie pentru. unde. Si eu am avut boxa care le-am luat foarte ieftine si baraiau cand le bagam. Ii din cauza ca nu au protectie pentru. unde radio. Cauta in magazine boxe si trebuie sa scrie pe cutie ca au protectie sau sun prottected.

2 răspunsuri:
| Nu conteaza a răspuns:

E un sunet prin care se verifica daca boxele functioneaza

| sergiu76 a răspuns:

Esti sigur ca ai mufat bine? daca nu, s-ar putea sa ai probleme cu boxele