| anonim_4396 a întrebat:

De ce imi curenteaza laptop-ul?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Probabil vreo parte prin care trece curentul electric face atingere cu carcasa.
Du-te la un service pentru verificare.

| iulyan a răspuns:

Inseamna ca partile care functioneaza adica PCU sau GPU produc electricitate statica. cel mai bine ar fi cand lucrezi cu el sa il pui pe ceva planseu(de preferat coolere pentru laptopuri nu costa mai mult de 50 RON) si gata. daca continua inseamna ca unele componente folosesc mai mult curent si se raspandeste peste tot unde este metalhappy...atunci chiar tresa te duci la servicetongue... dar incearca prima variantahappy, poti sa-l pui si pe un prosop dar se cam incingelaughing

| pepe a răspuns:

Nu are legare la masă.
Întoarce ştecherul în priză.

| andreivmarin a răspuns:

E nasol
inseamna ca ai probleme cu impanatarea
esti descult cand te corenteaza?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Curenteaza cand am mainile ude. Numai asta sa fie cauza?

| lucasbrown a răspuns:

Îmi pare că ți-a scăpat să adaugi un cuvânt că De ce rulează laptopul meu „nu"? Deci, cred că puteți verifica acest ghid: https://www.reviewsed.com/how-outsourcing-software-development-team-works/ dacă laptopul dvs. nu funcționează sau încetinește.

| lucasbrown a răspuns:

I miss you for adding a word that Why is my laptop running "no"? So I think you can check out this guide: https://www.reviewsed.com/speed-up-your-laptop/ if your laptop does not work or slows down.