| c0pil1n a întrebat:

De ce imi merg sacadat jocurile online precum fortnite si fifa 19? Daca joc fifa 19 cu un prieten cu 2 manete merge perfect
Daca joc online sacadeaza. Am un ps4 pro

8 răspunsuri:
| Csander a răspuns:

Probabil sunt ceva probleme cu internetul, din moment ce daca joci cu doua joystick-uri de la tine merge perfect.

| c0pil1n explică (pentru Csander):

Am abonament la cea mai mica viteza. Se poate din cauza asta?
Desi la noi ii foarte mare zapada si de ceva timp merge aiurea netu

| ziftode a răspuns (pentru c0pil1n):

Dragut din partea ta ca iti raspunzi singur big grin
incearca sa iti iei net pe fibra, nu Xdsl (adsl, vdsl, whatever)

| Csander a răspuns (pentru c0pil1n):

Da, asta este problema. Din cauza internetului tau nu te poti juca.

| c0pil1n explică (pentru ziftode):

In zona noastra nu se poate pune internetul prin fibra. Cica doar de la anul

| ziftode a răspuns (pentru c0pil1n):

Naspa sad