| Eliont a întrebat:

De ce imi merge facebook-ul sacadat? imi apare mereu plugin-ocupat cu toate ca am ultimul plugin instalat?

Răspuns Câştigător
| Melcul a răspuns:

Fircare browser are un istoric. Daca vei sterge istoricul (mai ales cel in care este prezent facebook) vei putea naviga normal pe facebook

| Eliont explică (pentru Melcul):

Cred ca nu este vb de istoric! inclusiv aiciTPU i-mi apare dupa 2 mim un invio(italiano), nici nu cred ca este vb de PC( Acer E1-570)cu cateva luni in urma cumparat-widows 8.Melcu-le...i-ti multumesc...i-mi plac raspunsurile la subiectFelicitari! si inca odata i-ti mersi de promtitudinea cu care mi-ai raspunsO zi frumoasa, si te astept pentru o vacanza in Italia!

| Melcul a răspuns (pentru Eliont):

Mersi dar sint in Italia.winking Unde mai exact esti tu?

| Eliont explică (pentru Melcul):

Senigallia,provincia di Ancona, cativa metri de la plaja marii Adriatice!

| Melcul a răspuns (pentru Eliont):

Foarte frumos.Vezi ca ti-am trimes un mesaj privat.

5 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Ca stai prea mult pe facebooklaughing sterge cokie fisiere temporare din brouserul tau