| anonim_4396 a întrebat:

De ce mi-a fost raportata intrebarea asta?
"Care-i tara ta preferata? Spune toate chestiile random despre tara ta preferata, de la mentalitatea lor, pana la traditii si ce mai vrei, muzica, economie, industrie, stil de viata s.a.m.d. "
Motivul a fost cica,,, continut obscen/ilegal.

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Trimite un mesaj la http://www.tpu.ro/contact

| RainOfColors a răspuns:

Probabil nu fusese pusa la categoria potrivita (conversatii), aceasta intrebare nu fiind pusa pentru a fi ajutat, ci pur si simplu pentru a afla ceva despre ceilalti utilizatori TPU. Insa, aceasta "greseala" nu ar putea fi incadrata in continut obscen/ilegal.
Ai putea trimite un mesaj la Contact pentru a clarifica situatia.
Sper ca te-am ajutat. Succes!

| PotatoMustDie a răspuns:

Mie imi cam suna a tema pentru acasa.