| Neluuu a întrebat:

De ce imi tot sare editarea canalelor tv editate pe 'Samsung editor'? Le am puse intr-o anumita ordine la toate cele 3 televizoare Samsung din casa.La unul dintre ele [Samsung ue40j5100aw]dupa vreo doua zile de functionare, cand il pornesc gasesc din nou ordinea programelor de la Digi.Si trebuie sa le pun din nou. Daca ma puteti ajuta va multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Televozorul "uita" lista programelor favorite sau sare la lista generala.
Nu uira sa faci salvarea listei favorite si sa cauti tot acolo!

| darrio2007 a răspuns:

Ordinea programelor este de la Digi. Degeaba le pui unde vrei tu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Adică cum i ti sare fi mai explicit ca sa intelegem

| helpforyou a răspuns:

Acelasi lucru il patesc si eu. Este de la furnizorul de servicii. Eu am la Orange si am sunat la ei, si au zis ca nu am ce sa fac. Eu am pe un stick lista si cand se intampla asta o actualizez de acolo.