| FatFrumosDinLacrima a întrebat:

De ce in jocuri si in general cand vreau sa scriu ceva in chineza o litera sau o copiez imi apare,,?" si setat, am Windows 7... Ce pot face ajutor! happy Am si language pack instalat si setat pe CH! Si degeaba... crying

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Încearcă șa inserezi caractere speciale folosind charcater map-ul din Windows sau copy/paste de pe google translate.
Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fie setat language pack pe altceva decat Ch. Pune english sau romana si ai sa vezi ca va merge Copy-PAste la literele chinezesti.

| FatFrumosDinLacrima explică:

Am si language pack instalat si setat pe CH! big grin Si degeaba... sad