| JetBlueJet a întrebat:

De ce Java imi incetineste laptopul?
thinking

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Orice program consuma recurce, java nu consuma asa mult

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Consuma RAM.

| alexandrualind a răspuns:

Orice program il inceteaza.

| K0sti a răspuns (pentru alexandrualind):

Il "inceteaza" da, dar nu Java! Grea limba romana?

| alexandrualind a răspuns (pentru K0sti):

Orice program inceteaza.

| BrokenAngels a răspuns:

Se pot dezinstala:Yahoo! Browser Service, Yahoo Toolbar, Adobe Reader 8.1.2 Espanol, Google Toolbar for Internet Explorer, Feedback Tool, Java(TM) 6 update 3 în loc de Adobe Reader 8.1.2 Espanol descarcă Adobe Reader X și dacă mai ai toolbare dezinstalează-le, încetinesc browserul, unele sunt spyware

| Pavel_GC_1969 a răspuns:

Deoarece ai facut update pentru ultima versiune si au aparut virusi. Eu iti recomand Doctor Web si Malwarebytes Anti-Malware ca sa iasa virusii.

| RAY a răspuns (pentru Pavel_GC_1969):

Nu dezinforma, java nu ofera virusi de nici un fel

| Pavel_GC_1969 a răspuns (pentru RAY):

Da, dar mie asa mi s-a intamplat

| JetBlueJet explică (pentru Pavel_GC_1969):

Nu cred ca era de la virusi. L-am dezinstalat si acum merge perfect.