| WeAreSmart a întrebat:

De ce jos in pe ecran unde arata ora, la volum arata un semn taiat?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Te duci in Control Panel->Windows Update->Optional Updates, cauti placa de sunet si o instalezi. alta varianta este un program "Drivers Genius" care iti cauta driverele dupa care le poti downloada si instala.

10 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Pentru ca ai dat "Mute" la sunet

| WeAreSmart explică (pentru al3xander):

Si cum sa fac ca sa nu fie mute?

| al3xander a răspuns (pentru WeAreSmart):

Da click pe el si in fereastra care iti apare da click pe iconita cu sunet. daca nu functioneaza inseamna ca nu este instalat driver-ul la placa de sunet.

| WeAreSmart explică (pentru al3xander):

Si cum sa instalez driveul?

| WeAreSmart explică (pentru al3xander):

Nu am inteles

| WeAreSmart explică (pentru al3xander):

Spune te rog mai detailat

| WeAreSmart explică (pentru al3xander):

Cum arata placa de sunet?

| WeAreSmart explică (pentru al3xander):

Uurrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa insfirshit a mers sunt atit de fericit, doua ore tot ma chinui, yeeeehuuuuuuuuuu!

| al3xander a răspuns (pentru WeAreSmart):

Te duci in Control Panel->Windows Update->Optional Updates, cauti placa de sunet si o instalezi. alta varianta este un program "Drivers Genius" care iti cauta driverele dupa care le poti downloada si instala.

| DiDix11 a răspuns:

Probabil e virtual daemon manager un program care functiuoneaza ca un cititor de dvduri sau cduri doar ca nu trebuie sa bagi nici unnul din astea, e mai complicat, practic programul se transforma intr-un drive virtual, Daemon Tools iti pacaleste sistemul de operare sa creada ca tu chiar ai o unitate optica noua. ceva de genu nu-i panica e un program doar nimic grav

| WeAreSmart explică (pentru DiDix11):

Si ce sa fac acum daca nu se aude nimic din boxele astea?