| Petrut_Andrei_1994 a întrebat:

stiti cum se numeste acel program sau ce era care arata pe monitor fiecare comana.De exemplu cand apasam caps lock aparea pe ecran un lacat cu litera a pe el care se inchidea si se deschidea.La fel pentru volum si Num Lock numai ca difera acel semn. Funda pentru primul raspuns corect!

1 răspuns:
| IT4Ever a răspuns:

Anumite tastaturi in speta cele multimedia au incorporat un anumit program care afiseaza caps lock sunet off etc deci eventual sa cauti acel utilitar pentru tastatura ta