| AleixD a întrebat:

De ce la multe casti mi se intampla ca dupa un timp sa mai functioneze doar o casca ci nu amandoua. Si a enerveaza ca una nu mai functioneaza deloc si cealalta ba. Si joi dimineata cand am mers la scoala au functionat ambele perechi de casti, cand am iesit doar una a mai functionat. De ce?

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Ehee, nu esti singurul. Si mie mi se intampla asta destul de des. De exemplu daca imi cumpar o pereche de casti, ma tin cam 6 luni si dupa trebuie sa le schimb. Nu ai ce sa le faci asa sunt ele din fabrica, astia nu sunt prosti sa le faca ca sa te tina o viata.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Ci nu amandoua...voi inventati limba romana...
Pentru ca se rup firele, simplu! Una ca sunt proaste, doi, nu stiti sa aveti grija de ele! Am o pereche de casti de 5 ani de la un Sony Ericson si tot casti sunt!