| RoDanny a întrebat:

Azi am cumparat niste casti de gaming, prin curier de la altex. Le-am bagat si cand sa le testez am observat ca doar casca stanga imi merge cealalta nu functioneaza deloc. Ce pot sa fac am gresit eu sau?

4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Trebuia sa desfaci coletul si sa faci o proba in fata curierului! Era mai bine sa mergi direct la magazinul ALTEX si sa cumperi si sa-ti faci o proba de functionare pe bancul de lucru!

| nestiy a răspuns:

Reinstaleaza driverele, daca nu merge trimite-le inapoi.

| NubleReapper a răspuns:

Cel mai bine daca nu merg trimitele inapoi si cere alt produs de acelasi fel sau bani inapoi!

| think3r a răspuns:

Probează-le la telefonul mobil. Ai boxe la computer? Dacă funcționează bine, înseamnă că sunt defecte căștile. Încearcă să setezi balansul la sunet în computer. Succes!