| nukeyly a întrebat:

De ce la o placa de baza Gigabyte GA-B360M D2V, NOUA, mufa verde(SI ROZ BLU) audio din spate, jack-ul normal de 3.5mm intra partial si ramane afara 4mm, am fortat(desi nu trebuie) un pic da nu vrea, cauze?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O fi bagat ceva in ea!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai poate fi o cauza: Mufa sa fie de la un obiect stereo si placa audio mono.

| nukeyly explică:

Mufa e un jack normal care intra si a intrat in toate jack-urile de 10 ani incoace, crezi sa fie placa de baza audio mono?, nu am mai auzit asta.

> O fi bagat ceva in ea! _nu cred e noua si in toate 3?