| Oslobanu_Florentin_2001 a întrebat:

Salutare tuturor. Am o problema de ieri, cand eram cu varul meu, si ne bateam, asa din joaca si am dat peste boxele mele si s-au izbit tare de pamant... si acum, boxele merg perfect la alte calculatoare, dar la mine nu merge. Deoarece mi s-a stricat mufa jack audio din spate, sigur! Deci, o pot repara cumva sau trebuie sa schimb toata placa de baza? oh go on DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Barnutiu_Cristi_1996 a răspuns:

La un service ti-ar spune sa schimbi placa de baza categoric dar daca gasesti unul care face improvizatii si stie ceea ce face iti poate repara el mufa

| Oslobanu_Florentin_2001 explică:

Pai, stii vreunul care face improvizatii?