| anonim_4396 a întrebat:

De + ce mai primesc mail-uri de la site-uri de-pe care mi-am șters contul/ conturile?

3 răspunsuri:
| OmBanal33 a răspuns:

Pentru ca ai fost de acord sa primesti mail-uri cu noutati de la ei, atunci cand ai facut contul si ai introdus email-ul probabil ai bifat casuta respectiva fara sa vrei...

| anonim_4396 explică (pentru OmBanal33):

Posibil, sincer să fiu nu-mi amintesc!
Dar este posibil cumva să nu mai primesc mail-uri de la ei cu oferte și noutăți?
Fiindcă nu de alta dar, mi-am șters + contul respectiv și nu-l mai pot recupera!

| anonim_4396 explică (pentru OmBanal33):

!