| Robert541 a întrebat:

De ce mi se blocheaza instalul la Fifa 2014 la 99 %?

Răspuns Câştigător
| Christian826 a răspuns:

Pai depinde de unde ai descarcat ca poate ti-a dat ceva crash care inseamna ca poti sa descarci jocul insa nu o sa-ti mearga ca instalare se va opri pentru ca undeva o sa se opreasca daca descarci de la alt site poate va descarca fara crash si o sa-ti mearga sau nu ai destul spatiu
dar vreau sa stiu ca unde se opreste pe calculator pe telefon sau pe tableta ca nu stiu tipul de ce icea sau de unde stie ca ai tableta sau telefon

7 răspunsuri:
| Christian826 a răspuns:

Ai cumparat jocul sau cineva a scris pe un cd dar oricum dacai cumparat rtrbuie sa duci inapoi de unde ai luait insa trebuie si chitanta

| Narcis_Puiu_2000 a răspuns:

Depinde de ce telefon ai sau ce tableta ai, dar la ce te asteptai are 1 giga si ceva dar si mie mi s-a intamplat la 99 la suta gata a dat eroare dar incearca sa dai refresh

| Christian826 a răspuns (pentru Narcis_Puiu_2000):

De unde stii ca pe telefon sau pe tableta are jocul

| Robert541 explică (pentru Narcis_Puiu_2000):

L-am luat pe pc.

| Robert541 explică:

Jocul e pe pc.

| Cristi_Cristian_1993 a răspuns:

Nu se blocheaza. Dar dureaza mult pana se instaleaza cand ajunge la 99 %. Asa mi s.a intamplat si mie. Asteapta pana se instaleazawinking