| Luci88 a întrebat:

De ce mi se blocheaza laptopu foarte des? funda:X

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Are memoria plină, trebuie să mai faci curat prin fișiere, consultă și un specialist!
Pa, pa.

| Ramo137 a răspuns:

Oi fi avut un virus... cine stie happy
sau e prea full.

| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai bine schimba windowsu.

| stlucian a răspuns:

O curatire a browser-ului ai facut?(History/Istoric)

Un program gen CClerner ai folosit de cand ai laptop-ul?

Poate asta e :

https://www.piriform.com/ccleaner

instaleaza-l, ruleaza-l,

ia-l pe cel free

Ce ai in startup? Mai renunta la programele de care nu ai nevoie zi de zi

| Hexiled a răspuns:

Ai foare multe programe aprinse dai ctrel+alt+delete end task api dai proces dai end proces la cele care nu-ti trebuie ex nero, Adobe, skype funda?

| piratuu a răspuns:

Poate ai mai multe programe instalate. Incearca sa le stergi sau sa le pui in D pe unele din ele. Daca nici asa nu-ti merge, click dreapta my computer-->properties-->advanced-->settings(prima caseta)-->adjust for the best perfomance. Interfata este acceptabila. Sper ca te-am ajutat!

| Silviu_Respect_1991 a răspuns:

Ce configuratie ai pe el? si ce Windows?

| JoeAlb a răspuns:

Du-l la un prieten mai priceput. Daca nici el nu-i da de cap, du-l la un service.

| TudorPRK a răspuns:

Poate fi si din cauza windows'ului.
In majoritatea situatilor este windows'u.
Iti recomand sa il reformatezi sau sa mergi la un service PC sa ti-l reformatez si sigur nu o sa mai ai probleme cu el o buna perioada de timp. [Un reformatat e in jur de 40-50 de lei, depinde]. SUCCES!

| NicolleStyles a răspuns:

Ai grija sa nu fie un virus..Sau ai multe programe! Iti recomand sa iti reinstalezi windows-ul happy

| Munteanu_Ioana_1997 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie...dul undeva la reparatii. nu te costa mult laughing funda?