| anonim_4396 a întrebat:

De ce mi se restarteaza windows-ul singur? big grin si ce sa fac in cazul asta?

6 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Posibil sa fie si de la sursa... sa aiba praf si se incalzeste rrepede.
sau de la procesor.

posibil un virus, doi, trei

Elianna
| Elianna a răspuns:

Ai primit "cadou" niste virusuri.Deviruseaza-l!

| elycrissro a răspuns:

Marea majoritate a cazurilor este caldura si praful din calculatoare, uite un editorial mai detaliat aici:
http://www.byetsoft.eu/......la-pc.html

| aleee a răspuns:

Buna! Daca atunci cand iti apare welcome(bine ai venit ) pe ecran se restarteaza, asta am patit si eu. Instaleaza din nou windows-ul!

| mysteryo_3033 a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa reinstalezii windows daca nu sti singura cheama un specialistbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ao virusi.Reformateaza-l