| dEEk a întrebat:

De ce nu am semnal la NOKIA 6300?

Răspuns Câştigător
| johny92 a răspuns:

Depinde in ce zona stai, pentru ca si eu cand mergeam la tara uneori nu aveam semnal pe Orange in plus pe Cosmote aveam plin. Dar poti verifica sa nu-ti fie pe Offline mod. Daca stai in oras si nu ai semnal te duci cu cartela la reprezentati si le spui ca nu ai semnal si o sa ti-o schimbe ei. Am patit si eu chestia asta pe Orange, era veche cartela si trebuie schimbata dupa un timp. Vezi sa ai buletinul cu tine cand mergi. Numai bine! :*

3 răspunsuri:
| Misu1997 a răspuns:

Incearca sa il stingi si sa il aprinzi, daca nu merge inseamna ca nu ai semnal in casa...
Daca nu ai peste tot du-l la un specialist.

| ThePoet a răspuns:

Pur si simplu esti intr-o zona unde nu ajunge acel semnal... duuh.

| dEEk explică:

Mai am un Nokia 5230, ala are semnal chiar daca stau unde ala 6300 nu are.