| Crsiti92134 a întrebat:

De ce nu am viteza de download pe steam? Se descarca putin si apoi imi ramane la 0 bytes/s si nu isi mai revine

5 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Incearca mai tarziu, incearca sa descarci altceva dar nu de pe Steam. Posibil serverele sa fie suprasolicitate, posibil sa fie o problema doar cu jocu respectiv ( incearca si alte jocuri de pe Steam ).

| Crsiti92134 explică (pentru Ineys):

De 2 saptamanii imi face asa, si imi face la toate jocuriile, iar de pe alte platforme merge bine

| Ineys a răspuns (pentru Crsiti92134):

Fa un tichet la suport si spune-le problema. Cei de la Steam stiu mai bine decat noi.

| DanielDanny a răspuns:

Au mulți problema asta! Intra in setări la download/descărcări și schimbă țara până când merge mai bine! Londra, Suedia, nu știu, depinde!

| ChawChaw a răspuns:

Intreaba-i pe cei de la Steam, nu pe noi