| DooM a întrebat:

De ce nu gasesc o persoana pe facebook?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca nu exista.Nu are pagina de Fb.

| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Posibile cauze si rezolvari :
1.Nu exista
2.Ti-a dat block/I-ai dat block.
3.Nu are acelasi nume pe facebook ca si in realitate.
4. Daca nici o cauza de mai sus incearca sa-i cauti numele pe google, iar langa sa scrii facebook.

| OnuOnulică a răspuns:

Posibil aceea persona ti-a dat block.

| Axys a răspuns:

Sal pai e posibil ca are altfel numele pe facebook si sa te caute ea happy

| zHeArTz a răspuns:

Probabil si''a sters facebook-ul sau te''a sters de la prieteni.

| ςσsmiη a răspuns:

Se poate sa fie din cauza ca ti-a dat block. Daca esti sigur ca nu ti-a dat block poti incerca sa cauti la in lista de prieteni au unui prieten comun cu persoana respectiva, daca ai.

| dark4ray2013 a răspuns:

Daca iti apare ca pagina lui a fost stearsa cu un deget bandajat inseamna ca ti-a dat block, intelegi?big grin