| Ronaldo_Messi_2001 a întrebat:

De ce nu imi mai apare optiunea de chat la Facebook 'apari ofline in chat pentru..." ce sa fac sa imi apara?

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Se mai întâmplă...
Loghează-te din nou. Ori, încearcă să reduci rezoluția paginii (CTRL+ rotița mouse-ului), poate că ai depășit spațiul.

| Ronaldo_Messi_2001 explică (pentru floresdemayo):

Tot asa e nu mai apare optiunea de cateva saptamani.

| floresdemayo a răspuns (pentru Ronaldo_Messi_2001):

Loghează-te și pe alt browser.
Nu e o greșeală de la tine, ci de la ei, care se va remedia în timp.

Răspuns utilizator avertizat
| Heureuse a răspuns:

Poate esti deconectat de la chat. Si asta se poate activa din meniului chatului.

| Darjan_Darius_1994 a răspuns:

Se poate intampla, este ori un bug din app, ori ceva nu s-a incarcat bine in browser.