| crinacris492 a întrebat:

De ce nu imi mai merge facebook_ul intru pe el si imi apare doar bara de sus cu numele si poza atat si cand dau sa vad ce notificari am tot imi arata ca se incarca si atat

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sterge datele de navigare de la browser.Am patit-o si eu.Nu puteam intra pe TPU.

| DDCC a răspuns:

Bună!
Ce browser foloseşti?
Şterge toate datele de navigare.
Zi-mi de care ai să-ţi zic cum.

| crinacris492 explică (pentru DDCC):

Mozilla Firefox asta il folosesc ce trebuie sa fac?

| DDCC a răspuns (pentru crinacris492):

Https://encrypted-tbn1.gstatic.com/......ps?/images click pe Show all history apoi faci aşa http://theheatweb.com/......irefox.png şi click pe Clear Now.
Îţi place browserul?