| εʟεпα a întrebat:

De ce nu imi merge sonorul la calk?:. boxele imi merg dar sonorul.ba. Am incercat sa intru la control panel [sounds] si cand vreau sa dau pe low si high.nu pot parca mi-ar fi sterse, blocate.
Va rog help! dau funda pentru.raspunsurile bune. Garantat.

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi poate l-ai dat pe mute din greseala(de pe difuzorul din dreapata jos) da clik pe el si ridica cursorul la maxim!

| alex2009 a răspuns:

Reinstaleaza driverul de sunet si se rezolva.

| Bybanu a răspuns:

Instaleaza placa audio si se rezolva

| boy777 a răspuns:

Intra in services apoi la windows audio si da-i on ca sa gasesti services dai search ca e mai usor

| boy777 a răspuns:

Dai search(intri in my computer si ai acolo sus search cauti services intri acolo daca-l gaseste cauti windows audio si ii dai on sau run)nu mai stiu sigur la xp ca eu am acum win. 7

| kolcov a răspuns:

Nu e instalata placa Audio.

| εʟεпα explică:

Unde-i services [boy777]. detaliat te roglove struck. daca vrei funda:*