| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu imi merge youtube, nu ma lasa sa vad nimic si ma pune sa descarc ceva si nu ma lasa

Răspuns Câştigător
| mirlanul a răspuns:

Flash player srie pe www.google.ro DA funda

| Pinker a răspuns (pentru mirlanul):

Sau

| Pinker a răspuns (pentru mirlanul):

Adobe Reader

| Pinker a răspuns (pentru mirlanul):

Trebiue instalate

| Pinker a răspuns (pentru mirlanul):

S-ar putea sa nu le ai

| Pinker a răspuns (pentru mirlanul):

Sau ia-ti un alt browser

13 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

Auza calculatorului tau.Verifica -l la programe.Depinde de browser!

| 3my098 a răspuns:

Incearcă cu alt browser

| AgathaRo a răspuns:

Folosesti Mozilla sau Internet explorer. Vezi de Chrome e mai bun din toate punctele de vedere.

| vatco a răspuns:

Probabil iti cere Adobe flash player.descarca Adobe flash player si cand incepe instalarea inchide toate browserele web(ie, chrome mozila firefox, opera, safari)

| popeasca a răspuns:

Nu ai Flash Player instalat. Instaleaza-l, altfel nu iti va merge.

| Pinker a răspuns:

Ia-ti flash player

| milinalexandru a răspuns:

Ai nevoie de Adobe Reader x si Flash player.

| WazzArT a răspuns:

Depinde de browser uneori daca ai Internet Explorer, instaleaza Google Chrome, Opera sau Safari. Daca e tot asa Flash player.