| ZaKid a întrebat:

De ce nu imi recunoaste procesorul ca fiind dual core? procesorul meu este Intel E2140. iar cu everest imi arata ca e dual core.pe site-ul http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ la orice joc as pune nu imi arata dual core...nici macar in ccleaner nu imi arata
Dar in START-RUN-MSCONFIG la numar de nuclee imi apare sa selectez 1 sau 2. eu am selectat 2.deci constat ca e dual core. dar de ce nu imi apare X(

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Driverul cu care lucrezi nu este recunoscut. Incearca driverul de la fabricant.Succes