| Mariana155 a întrebat:

De ce nu ma lasa pe mess sa vad conversation history? dau click si imi apare o fereastra si tot imi apare sa se incarca angry. Am mess 11. si se salveaza arhiva

Răspuns Câştigător
| windrime a răspuns:

Nu stiu cum e treaba, si eu am mess 11 si ma lasa sa vad erhiva doar cand intru pe mail si dau la Conversations, acolo apare toata arhiva, dar replicile tale si ale celor cu care ai vb apar in ordine cronologica, nu sunt grupate gen persoana si conversatia. Funda?