| vasiii a întrebat:

De ce nu ma lasa sa pun pe ecran complet pe you tube? fundahappy

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Aaaa? ce treaba are Adobe readeru' cu youtube? Incearca cu alt browser si mai incearca sa dai disable hardware acceleration si vezi daca merge.

3 răspunsuri:
| Denissa_Deni_1998 a răspuns:

Trebuie sa ai downoaldat Adobe - Adobe Reader,

| Denissa_Deni_1998 a răspuns (pentru K0sti):

Ok.Mersii. dar ma refeream la tv online. pe comp. nu neaparat la youtubehappy

| K0sti a răspuns (pentru Denissa_Deni_1998):

Adobe Flash Player, care e cu totul alta mancare de peste. Adobe Reader e pentru citit documente in format.pdf.

| K0sti a răspuns (pentru Denissa_Deni_1998):

Aaaa? ce treaba are Adobe readeru' cu youtube? Incearca cu alt browser si mai incearca sa dai disable hardware acceleration si vezi daca merge.