| iboieroiu a întrebat:

am nevoie de ajutor. Am windows xp, am instalat internet explorer 8si mozila firefox,cand vreau sa vad un film online nu il pot vedea pe ecran complet, apare imagine neagra, dar sonor am normal si nici videoclipuri pe you tube. Multumesc

1 răspuns:
| BogdanS a răspuns:

S-ar putea sa nu fi actualizat Adobe Shockwave Player.Nu ma intreba cum se face caci nu stiu.La mine apar update-uri la fiecare versiune noua. Daca tu ti-ai instalat singur windows-ul s-ar putea sa nu-ti fi actualizat Adobe.
Cred ca de aici il poti lua:
http://get.adobe.com/shockwave/
Sper sa fie asta problema si sa te fi ajutat.