| Delir890 a întrebat:

De ce nu mai pot intra pe YouTube. Imi scrie ACȚIUNEA NU ESTE PERMISĂ.CUM REZOLV PROBLEMA?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ovidiu123432 a răspuns:

Este o problema de la ei cel mai probabil, am patit si eu asta acum o luna, asteapta 1-2 ore si daca nu isi revine incearca sa reinstalezi aplicatia daca cumva folosesti telefon / tableta

| Delir890 explică (pentru ovidiu123432):

Este posibil sa mi fie șters canalul complet de YouTube dacă îmi apare așa?

| bystefu a răspuns:

În cazul în care este Android, intra in aplicatii/Youtube/memorie si șterge cache. Eventual o dezinstalezi si o pui din nou.

| Ha0s a răspuns:

De pe? Telefon, pc; laptop, sisteme de operare?

| Delir890 explică (pentru Ha0s):

Telefon...Nu înțeleg ce s-a întâmplat? E posibil ca ăstia de la Youtube sa mi fi eliminat canalul?

| Antonio_Antonio_1981_g4KB a răspuns:

Verifica daca data si ceasului sunt corecta sau verifica daca conecțiunea proxy este pe România