| Ivan_Ionut_1994 a întrebat:

Am o problema la laptop, am vrut sa il reformatez dar mi-a dat o eroare.Acum nu mai pot intra in el imi scrie asa"Bootmgr is mising" am incerecat sa o rezolv cu ajutorul tutorialelor de pe youtube dar nu a mers nimic....help please!

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cel mai simplu sa reinstalezi sistemul operativ, in cazul tau windows, presupun.
nu cred ca atunci cand introduci dvd de windows nu booteaza.
ce anume spui ca ai incercat si nu merge?
vorbim maine probabil deoarece trebuie sa plec acum.

| Ivan_Ionut_1994 explică (pentru gelu1970):

Am incercat sa instalez windows-ul dar imi da eroare!

| gelu1970 a răspuns (pentru Ivan_Ionut_1994):

Scrie ce eroare iti da, ce windows vrei sa instalezi, si de pe ce bootezi? stick sau dvd?