| TheGazeTTeRuKi a întrebat:

De ce nu merg programele tv o data cu televizorul, adica daca dau pe digi24 pe calculator si dau drumu si pe televizor nu se intampla aceiasi secventa e ca si cum ar fi pe alta camera sau nu stiu.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Pentru ca la tv semnalu este direct la tine acasa prin satelit, e cand urmaresti la pc, semnalu pleaca de la cineva din reciver apoi pe un server apoi il vezi tu +

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cred si eu, streaming ul online are o intarzaiere, trece prin o groaza de servere, se mai face local la tine un buffer samd

| K0sti a răspuns:

Din cauza streaming-ului video si a buffer-ului in care se incarca programul, plus ca trece prin nu stiu cate servere, pana ajunge la tine.