| LauncherS a întrebat:

De ce nu merg videoclipurile de pe samsung wave 575 cu rezolutie la filmari de 320x240?Este vreun program prin care sa le bag,sau rezolutia ii prea mica?

Răspuns Câştigător
| utilizatortpu10 a răspuns:

Nu ai codecurile instalate.Eu am instalat pe Xp vista codeck pack și mi-a deschis cu media player-ul și formate flv și 3gp, iar acum folosec pe Windows 7 windows 7 codeck pack care de fapt vista codeck pack pentru windows 7, deci după instalarea codeck-ului acesta vei putea vedea ci wmp toate formatele de clipuri și filme, inclusiv dvx.

| LauncherS explică (pentru utilizatortpu10):

De unde il descarc? (al meu ii pe 32-biti)

6 răspunsuri:
| LauncherS explică:

Ca vreau sa le pun pe calculator...

| celnikar a răspuns:

Poate vrei sa spui 360X240. Trebuie sa le descarci mp4 cu aTube ( folosind aTube eu cu el descarc ) Pe youtube iti apare un buton "download" daca il ai instalat. Succes!

| LauncherS explică (pentru celnikar):

Auzi...va dati seama ca ma refer la telefon...nu? De ce nu merg videoclipurile pe calculator? Mi le deschide cu winamp si nu merg.Nici cu alt program! Si sunt 320x240.

| utilizatortpu10 a răspuns:

Sau foloseşte onlineconvert.com pentru a descărca clipuri de pe youtube, cu menţiunea să fie în formatele suportate de telefon.Succes

| LauncherS explică (pentru utilizatortpu10):

E vorba cum sa fac sa mearga videoclipurile descarcate de pe telefon pe care le-am facut eu,,,, pe calculator!