| aLiaSgLonTZ a întrebat:

DAU FUNDA!

Am un telefon Samsung Wave Y si nu stiu cum sa fac sa-i maresc rezolutia la jocuri.

Jocurile merg pe jumatate din ecran.

Rezolutia la video este 320x240 si e maxim. Nu pot sa o maresc

Ce fac sa joc pe full screen? CE TREBUIE SA FAC LA TELEFON!?

3 răspunsuri:
| Any_3777 a răspuns:

Nu stiu daca si la telefonul tau e la fel dar eu intru in meniul jocuri/optiuni/incadrare in ecran.La mine merge

| aLiaSgLonTZ explică (pentru Any_3777):

Nu arata optiuni!

| Any_3777 a răspuns:

Pai nu ai optiunea de a sterge un joc? In lista de jocuri trebuie sa ai undeva un tab ceva de unde dai sa stergi un joc daca vrei..Acolo daca este daca nu, nu stiu.