| SnYcK3rS a întrebat:

De ce nu merge sa mai bag id-uri in lista de la messenger? Am instalat iar messu, am messu 11

Am mai sters si din id'uri si tot la fel.

Cand cineva ma baga in lista mi se duce automat la adress book

Cand vreau sa bag in lista imi zice : " There was an error in the server while trying to add contact. Please try again"

Asa imi zice de ceva timp

La messu 11 la recently contact, am vorbit cu cineva aseara si azi nu am mai vbit cu el si ink e acolo laughing de ce? nu >dispare laughing

Funda! big grin

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Scrie şi tu normal, nu mai fă spaţii cât casa raised eyebrows. Aşa e problema de la yahoo, şterge contactele care nu îţi trebuiesc şi asteaptă vreo 1-2 zile că îşi revine.

| Anna0607 a răspuns:

Heii! Daca ti-ai facut un alt id de mess poti baga doar cinci id-uri pe zi! Daca nu poti baga da mass sau pune-ti la status noul tau id. :*