| Bettyloveyou a întrebat:

De ce nu merge sa-mi schimb "situatia amoroasa" dupa facebook? Cand la FAMILIE imi apare decat sa pun persoane ca "var,frate, mama..etc" dar sa-mi schimb situatia amoroasa nu straight face plss help mee sad

4 răspunsuri:
| ciupitumariusionut1234 a răspuns:

Intri pe profilul tau---selectezi ''Despre'' si mai jos in partea dreapta iti apare scris ''Informatii generale'' si selectezi ''Editeaza'' ---- si dupa apare acolo in lista aceea ''Situatie amoroasa''.O modifici cum vrei!

| Bettyloveyou explică:

"cand dau la " ma scuzati

| Bettyloveyou explică:

Nu merge de la informatii generale ..am vazut si eu ca arata situatia amoroasa dar cand dai editare nu mai apare...

| ǎShineBǎǎ a răspuns:

For ever alone!sad