| superpissy40 a întrebat:

De ce nu merge sa scriu nimic pe PowerPoint 2010? Cand intru pe el, apare aceasta fereastra: http://imgur.com/cZuCCUH Bun,iar dupa aceea o inchid si incerc sa scriu ceva dar nu merge. Dupa cum vedeti toate iconitele de sus sunt sunt gri si decolorate si nu merge deloc sa scriu.Ce poate avea si ce pot face sa mearga din nou, fiindca imi trebuie sa fac un proiect la fizica pe PowerPoint.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu este Office legal si nici spart (ilegal). Ai luat o varianta trial care a functionat cateva zile.