| AlinnaaFlorentinna a întrebat:

Am de facut un proiect in powerpoint si nu stiu de ce nu merge. Am si 2007 si 2010 si cand intru nu pot lucra in niciunul. Nu merge sa scriu pe pagina, sa pun efecte, animatii, nu merge sa fac nimic. L-am dezinstalat si l-am instalat din nou, dar degeaba. Ce trebuie sa fac sa mearga?

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Cred ca ambele sunt trial si a expirat perioada de timp (sau numarul de accesari).
Te sfatuiesc sa descarci de aici un alt fel de office: http://sourceforge.net/......e/download