| Frosch3421 a întrebat:

De ce nu merge skype am eroarea kernell... numai stiu cum si nu gasesc o versiune mai veche?

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Cred ca versiunea 5.5 te poate ajuta sa scapi de probleme. Cauta pe net, instaleaz-o, apoi dai update pentru ultima versiune. Asa am patit si eu. Nu inteleg de ce nu merge direct cu varianta actualizata.

| al3xander a răspuns:

Cred ca din cauza ca trebuie sa ai minim windows xp sp3, daca ai o versiune mai veche (SP1 sau SP2) iti recomand sa-l actualizezi http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=24