| Diana6185 a întrebat:

De ce nu merge sonorul de la camera web?

Răspuns Câştigător
| harhas a răspuns:

Da,camera functioneaza in orice port usb in care o bagi, dar microfonul nu functioneaza decat daca il bagi in jack roz de la pc.sau acolo unde vezi desenat un microfon.tongue, daca nu il bagi corect.99% POTI SA IL STRICI

6 răspunsuri:
| harhas a răspuns:

Microfonul,poate doresti sa zici.l-ai bagat unde trebuie? la pc., in jackul roz

| Diana6185 explică (pentru harhas):

Da, microfonul.
Eu cred ca l-am bagat acolo unde trebuie, deja am instalat webul.
Daca il bagam in alta parte mergea camera?

| Diana6185 explică (pentru harhas):

Merci ca mi-ai zis. Atunci cand il bag in alta parte trebuie sa il instalez din nou? sad

| harhas a răspuns (pentru Diana6185):

Nu.tongue nu mai este nevoie

| Diana6185 explică (pentru harhas):

Merci mult !

| harhas a răspuns (pentru Diana6185):

Nu ai pentru ce, si alta data.

| harhas a răspuns (pentru Diana6185):

Da,camera functioneaza in orice port usb in care o bagi, dar microfonul nu functioneaza decat daca il bagi in jack roz de la pc.sau acolo unde vezi desenat un microfon.tongue, daca nu il bagi corect.99% POTI SA IL STRICI