| ioanaccc a întrebat:

De ce nu'mi merge camera web? Este imcorporata in laptop. Laptopul este Toshiba, si am windows 7 Home Premium. Si nu inteleg de ce nu merge. Pana acum a mers... ce sa fac?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa intri in Device Manager ca sa vezi daca ai driverul instalat pentru camera web. Daca in dreptul ei apare un semn de intrebare, inseamna ca ori e dezactivata, ori nu e instalat driverul.
In Device Manager intri asa:
Start - Run - scrie devmgmt.msc
Apasa Enter sau OK.

| Iho a răspuns:

Intri in My Computer, dai clik dreapta. proprietati..hardware apoi vezi daca ai driverul instalat pentru camera web. in dreptul ei ai un semn de intrebare (exaxt cum spune si colegu de mai sus).

| flosysu2013 a răspuns:

Daca nu iti merge asa cum zic ei trebuie sa-ti schimbi sistemu.

| miki13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum stiu ca am driverul instalat? nu am inteles.ce tr sa scrie?