| MaryusCobra a întrebat:

De ce nu-mi merge Catalyst Control Center cand vreau sa-l deschid? Imi arata: "You do not have permission to change CATALYST Control Center settings. Please contact your administrator for further help." Si ma gandesc ca din cauza asta nu-mi merg jocurile. Deci daca intru intr-un joc imi apar niste dungi verzi, albastre, roz pe ecran si imi arata ca si cum s-ar sparge desktop-ul, mi se blocheaza si trebuie sa-i dau restart. Si totusi cred ca este de la C.C.C. Dau funda daca ma ajutati va rog frumos!

1 răspuns:
| AlxAlexAlx a răspuns:

Dai un reinstall la Catalyst sau impreuna cu Driverul de la placa video. Daca tot nu merge incearca un Windows Reinstall.